Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Velilere Yönelik


• Veli görüşleri
Velilerimizin Aile katılımlarını teşvik etmenin yanında, okulumuzla ilgili öneri ve görüşlerine de büyük önem veriyoruz.

• Okul Ücretleri
Okul ücretlerimiz Mayıs- Haziran ayı içinde açıklanır, Eylül ayı itibari ile uygulanır.

• Veli ile iş birliği
Akademik kadromuz ve tüm çalışanlarımız, çocuklarımızın en iyi eğitim ve bakım olanaklarıyla buluşabilmeleri için velilerimizle ortak bir çalışma yürütmeyi öncelik kılar. Velilerimizle iletişimde kalabilmek amacıyla, günlük iletişim evrakı sunulmaktadır.

• Nitelikli Öğretmen

Öğrenme yeteneğinin yüzde 50’si yaşamın ilk yıllarında oluşur. Okul öncesi eğitimi işte bu yüzden bu çağda çok önemlidir.
‘Erken çocukluk’ adı verilen 0-6 yaş arası dönem, çocuğun tüm alanlarda en hızlı geliştiği, (bilişsel, sosyal, duygusal ve fiziksel) büyüdüğü ve çevresinden en çok etkilendiği dönemdir. Bu yaşlardaki deneyimler beynin gelişimi için de belirleyicidir. İşte erken çocukluk eğitimi, insan gelişiminin en önemli devresinde bu imkânı sağlar. Çocukların gelişime bu derece açık oldukları bir dönemde, onlara farklı öğrenme fırsatları sunmak, güçlü yönlerini ve desteğe daha çok ihtiyaç duydukları alanları takip etmek ve gelişimlerini bu bilinçle desteklemek gerekir. Bu nedenle çocuğunuzu anlayabilecek, farklı imkanlar sunarak geliştirecek nitelikte öğretmenlerle çalışmayı tercih ediyoruz.
 
  ADRES:  Sakarbaba Cad. 5082. Sk. No: 40 Yeni Erenler Belediyesi Yanı (AK Parti Erenler İlçe Binası Arkası) Erenler / Sakarya
TELEFON: 0 264 2418253
GSM: 0 535 7931436
E-POSTA: bilgi@sakaryakres.com